Nasza placówka serdecznie zaprasza do:

- Żłobka wszystkie dzieci od 4 miesiąca życia do 2,5 roku życia,

- Przedszkola wszystkie dzieci od 2,5 do 7 roku życia.

Oferujemy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry, pełną ciepła i akceptacji atmosferę, gdzie wszystkie nasze maluszki poczują się komfortowo, a rozstania z ukochanym rodzicem nie będą tak bolesne.

Nasze zalety

Grupy. Zajęcia organizowane są w niewielkich grupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość czasu każdemu dziecku, tym samym zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka.

Domowa atmosfera. Nasza placówka jest miejscem, które zapewnia domową, ciepłą atmosferę, sale są przytulnie urządzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i czystości. Uczymy prawidłowych nawyków żywieniowych oraz higienicznych.

Bezpieczeństwo. Nasza placówka wyposażona jest w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych oraz w system kamer monitorujących całodobowo wnętrze budynku.

Program. W naszym mini żłobku realizujemy program, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój intelektualny, społeczny, fizyczny, emocjonalny. Wprowadzony jest stały rytm dnia, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie. W punkcie przedszkolnym realizujemy rozszerzoną podstawę programową wychowania przedszkolnego, wzbogaconą o szereg zajęć rozwijających zdolności i predyspozycje dzieci. Ponadto rodzice mają możliwość wyboru interesujących ich dzieci aktywności z bogatej oferty zajęć dodatkowych, która to będzie poszerzana zgodnie z sugestiami rodziców. Wszelkie zajęcia wliczone są w koszt czesnego.

Badania przesiewowe. W ramach opłat czesnego zapewniamy naszym dzieciom badania przesiewowe: logopedy, psychologa.

Dyżur wakacyjny. Jesteśmy do dyspozycji 12 miesięcy w roku. Istnieje możliwość zapisu dziecka jedynie na pobyt wakacyjny.

Urodzinki. Organizujemy urodzinki dla każdego dziecka uczęszczającego do placówki.

Zajęcia dodatkowe. W naszej placówce będzie wprowadzona bogata oferta zajęć dodatkowych.

Oferujemy:

- j. angielski,

- diagnozę oraz indywidualną terapię logopedyczną,

- zajęcia muzyczno-ruchowe,

- logorytmika,

- judo prowadzone przez szkołę Judo Edukacja

- robotyka,

- wczesna nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną J. Cieszyńskiej,

- zajęcia "kwadrans na bajkę" - zajęcia czytelnicze,

- eksperymenty

- sensorki (grupy żłobkowe)

- alpakoterapia

Nasza placówka uczestniczy również w projekcie "Mały Czytelnik" organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Świerklańcu.