Regulamin Rekrutacji 2019.pdf

1.02.2019

Kochani Rodzice

UWAGA REKRUTACJA!!!

Bardzo prosimy Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka do naszej placówki, którzy przesłali formularz zgłoszeniowy przed 01.05.2018,  o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na rok 2019/2020 do dnia 15.02.2019.

Uaktualnienie decyzji może nastąpić drogą mailową, smsową bądź telefoniczną.

Tylko potwierdzone zgłoszenia wezmą udział w rekrutacji na rok 2019/2020.

Wszystkie zgłoszenia przesłane od 01.05.2018 automatycznie biorą udział w nowej rekrutacji. Prosimy o określenie pożądanego terminu przyjęcia do placówki.

TERMINY PRZYJĘĆ DO PLACÓWKI:

- MAJ 2019

- WRZESIEŃ 2019

Termin przyjmowania zgłoszeń do naszego żłobka oraz przedszkola upływa 22.02.2019.

26.11.2018r

Drodzy Rodzice!

Rozpoczynamy rekrutację na rok przedszkolny 2019/2020.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej placówki bardzo prosimy o kontakt

telefoniczny, sms-owy bądź facebookowy ;)

chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

W związku z rozwojem naszej placówki najbliższy PLANOWANY termin przyjęć to maj 2018

Aby zapisać dziecko do naszej placówki wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce

Do pobrania.

W przypadku zwolnienia miejsca kontaktujemy się na pt. kolejności przesłanych zgłoszeń.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej placówki :)

Kochani Rodzice!

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji na rok przedszkolny 2018/2019.

Wszystkie dzieci zakwalifikowane do przyjęcia na wrzesień 2018 zostały powiadomione telefonicznie.

Przewidujemy drugi etap przyjęć na listopad 2018 - dokładne informacje będą przekazane w ostatnim tygodniu kwietnia. Bardzo prosimy o chwilkę cierpliwości. ;)

ZAPISY do Żłobka i Mini Przedszkola!

Zapisy prowadzimy cały rok. Istnieje możliwość przyjęcia dziecka w trakcie trwania roku przedszkolnego w miarę wolnych miejsc.

Zachęcamy do zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji w naszej placówce.

Informacja na gazetce w Kąciku dla Rodzica

Zapisz dziecko online

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.